• In English
 • Урядом внесені зміни до переліку проектів, які фінансуються у 2019 році за кошти державного фонду регіонального розвитку.

  До цього переліку додатково включено 366 нових проектів з обсягом фінансування 3,646 млрд. гривень, що були запропоновані обласними та Київською міською державними адміністраціями, зокрема ті, що реалізовуватимуться у містах районного значення та селищах, які є адміністративними центрами районів.

  Таким чином, за інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку розподілено 6,96 млрд. гривень державного фонду регіонального розвитку (90,7% обсягу коштів фонду, передбаченого у цьому році).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 липня 2019 р. № 492-р
  Київ
  Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, в тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2019 року

  Внести до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, в тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2019 р., затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 р. № 351, зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82