• In English
 • Урядом внесені зміни до переліку проектів, які фінансуються у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

  Зокрема, додатково включено проекти, а також уточнено обсяги фінансування за раніше затвердженими проектами на суму 186,5 млн. гривень по Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях та м. Києву.

  Таким чином за інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку розподілено 5,99 млрд. гривень державного фонду регіонального розвитку (99,9% обсягу коштів фонду, передбаченого у цьому році).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 листопада 2018 р. № 871-р
  Київ
  Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2018 року

  Внести до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2018 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 р. № 372 — із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 479, зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82