• In English
 • Урядом внесені зміни до переліку проектів, які фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку. До цього переліку додатково включено проекти із обсягом фінансування майже 2 млн. гривень.

  Таким чином за інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку будуть розподілені 3,5 млрд. гривень державного фонду регіонального розвитку (весь обсяг коштів фонду, передбачений у цьому році).

  До переліку включені важливі інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, відібрані конкурсними комісіями в регіонах, в тому числі, проекти розвитку спортивної інфраструктури та енергоефективності комунальних медичних закладів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 20 грудня 2017 р. № 934-р
  Київ
  Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2017 року

          Внести до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2017 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 439, — із змінами, внесеними розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 461, від 25 жовтня 2017 р. № 760 та від 13 грудня 2017 р. № 900, зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71