• In English
 • Уряд вніс зміни до переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях.

  Рішення прийнято для упорядкування співробітництва з міжнародними організаціями та конвенційними органами, серед яких, зокрема, Управління Організації Об’єднаних Націй з наркотиків і злочинності,  Комітет з насильницьких зникнень, Конференція Держав — учасниць Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти корупції тощо.

  Крім того, прийняття змін зумовлене утворенням низки органів державної влади України у сфері запобігання і боротьби з корупцією та необхідністю їх залучення до роботи УНЗ ООН та зазначених конвенційних органів, а також потребою визначення органу, відповідального за взаємодію з Комітетом з насильницьких зникнень.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 20 червня 2018 р. № 499
  Київ
  Про внесення змін до переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2002 р. № 1371 “Про порядок участі центральних органів виконавчої влади у діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 38, ст. 1776; 2011 р., № 97, ст. 3536; 2015 р., № 9,     ст. 243), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27