• In English
 • Уряд вніс зміни  до переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях. Рішення прийняте для упорядкування співробітництва органів державної влади України з міжнародними організаціями у зв’язку з оптимізацією системи центральних органів виконавчої влади.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 лютого 2019 р. № 209
  Київ
  Про внесення змін до переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до переліку центральних органів виконавчої влади, інших державних органів, відповідальних за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2002 р. № 1371 “Про порядок участі центральних органів виконавчої влади у діяльності міжнародних організацій, членом яких є Україна” (Офіційний вісник України, 2002 p., № 38, ст. 1776; 2011 р., № 97, ст. 3536; 2014 р. № 77, ст. 2191), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75