• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо покращення продовольчого забезпечення військовослужбовців Національної гвардії України під час виконання ними службових завдань. Зокрема, внесено зміни до норм харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань.

  Згідно з документом військовослужбовці Національної гвардії України, крім військовослужбовців строкової служби, які вже мають право на безкоштовне харчування за рахунок держави, будуть забезпечені харчуванням у разі відрядження до іншого населеного пункту поза місцем постійного проходження військової служби для виконання завдань із забезпечення громадської безпеки та охорони громадського порядку.

  Крім того, військовослужбовці Нацгвардії рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, будуть забезпечені за рахунок держави обідом або за їх бажанням грошовою компенсацією в розмірі вартості набору продуктів, який видається на приготування обіду.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 березня 2018 р. № 174
  Київ
  Про внесення змін до норм харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 1 приміток до норми № 1 — загальновійськова норм харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. № 426 (Офіційний вісник України, 2002 p., № 14, ст. 739; 2010 р., № 92, ст. 3270; 2016 р., № 82, ст. 2702), такі зміни:

  абзац другий підпункту “а” після слів “які проходять військову службу за контрактом в Збройних Силах” доповнити словами “та Національній гвардії”;

  доповнити пункт підпунктом “с” такого змісту:

  “с) військовослужбовці Національної гвардії, крім військовослужбовців строкової служби, які відряджаються до іншого населеного пункту поза місцем постійного проходження військової служби для виконання обов’язку із забезпечення громадської безпеки та охорони громадського порядку.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29