• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 листопада 2021 р. № 1512-р
  Київ
  Про внесення змін до Національного плану скорочення викидів від великих спалювальних установок та визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 428

  1. Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 796 “Про Національний план скорочення викидів від великих спалювальних установок” — із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 р. № 597, зміни, що додаються до оригіналу.

  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 428 “Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо впровадження Національного плану скорочення викидів від великих спалювальних установок”.

  3. Міністерству енергетики разом з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерством розвитку громад та територій, Міністерством економіки, Міністерством фінансів, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг і Державною екологічною інспекцією забезпечити функціонування тимчасової робочої групи Міністерства енергетики з розроблення механізму впровадження Національного плану скорочення викидів від великих спалювальних установок на період його впровадження.

  4. Міністерству енергетики разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади протягом шести місяців з дня набрання чинності цим розпорядженням розробити та подати Кабінетові Міністрів України проект акта про визначення порядку обміну обсягами викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря в рамках впровадження Національного плану скорочення викидів від великих спалювальних установок.

  5. Міністерству енергетики разом з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Міністерством економіки та Міністерством фінансів протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим розпорядженням розробити та подати Кабінетові Міністрів України проект акта про визначення порядку та джерел фінансування природоохоронних заходів, передбачених Національним планом скорочення викидів від великих спалювальних установок.


  Прем’єр-міністр України                                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37