• In English
 • Урядом внесено зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації.

  Зокрема, конкретизація окремих положень Ліцензійних умов, що стосуються переліку документів, які додаються до заяви про отримання ліцензії, а також щодо кадрових, організаційних та технологічних вимог, підвищить їх однозначне розуміння та неухильне дотримання, удосконалення механізму контролю над обігом спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, зменшить ризики від провадження зазначеного виду господарської діяльності. 

  Прийняття акта забезпечить виконання вимог Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності”, сприятиме вдосконаленню порядку ліцензування господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, та дозволить усунути суперечності в законодавстві.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 січня 2019 р. № 28
  Київ
  Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 669 “Деякі питання щодо спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 79, ст. 2640), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності через два місяці з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 49