• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 вересня 2021 р. № 1002
  Київ
  Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) та затвердження Типової форми договору про здійснення доставки лікарських засобів кінцевому споживачу

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 929 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 99, ст. 3217; 2020 р., № 32, ст. 1088), — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 р. № 854, зміни, що додаються.

  2. Затвердити Типову форму договору про здійснення доставки лікарських засобів кінцевому споживачу, що додається.

  3. Установити, що ліцензіати подають до органу ліцензування документи, зазначені в абзацах третьому, четвертому, шостому підпункту 1 пункту 7 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 929, з урахуванням змін, затверджених цією постановою, не пізніше ніж протягом одного року з дня опублікування цієї постанови.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 15, 30 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності через три місяці з дня її опублікування.

           Прем’єр-міністр України                                          Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73