• In English
 • Уряд розширив характеристики звернень громадян та основні питання, що порушуються при їх розгляді центральними та місцевими органами виконавчої влади.

  Постановою передбачається доповнити Класифікатор звернень громадян новими позиціями в підрозділах “За категоріями авторів звернень” та “За соціальним станом авторів звернень” розділу I та розділ II “Основні питання, що порушуються у зверненнях громадян” викласти в новій редакції.

   Прийняття постанови сприятиме підвищенню ефективності діяльності органів виконавчої влади при розгляді звернень громадян та надасть можливість здійснювати цілісний і якісний аналіз основних питань, що порушуються громадянами у зверненнях, категорій громадян від яких надходять звернення та надасть можливість своєчасно виявляти проблеми, які хвилюють суспільство і знаходити оптимальні шляхи їх вирішення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 лютого 2018 р. № 94
  Київ
  Про внесення змін до Класифікатора звернень громадян

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  Внести до Класифікатора звернень громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 858 (Офіційний вісник України, 2008 р., № 73, ст. 2461; 2011 р., № 85, ст. 3113; 2016 р., № 47, ст. 1696), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 41