• In English
 • Урядом врегульовано формульний розподіл обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

  Рішення дозволить привести норми постанови щодо затвердження формули розподілу обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у відповідність до положень чинного законодавства.

  Нагадаємо, що відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2018 рік” фінансування первинної медичної допомоги передбачено за рахунок бюджетної програми “Надання первинної медичної допомоги населенню”.

  У перехідний період реалізації медичної реформи, відповідно до Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”, фінансування первинної медичної допомоги до 1 липня 2018 р. МОЗ буде здійснювати за рахунок коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 березня 2018 р. № 294
  Київ
  Про внесення змін до формули розподілу обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до формули розподілу обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. № 618 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 69, ст. 2273; 2016 р., № 7, ст. 342; 2017 р., № 3, ст. 74), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 січня 2018 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73