• In English
 • Уряд вніс зміни до деяких нормативно-правових актів Кабінету Міністрів щодо призначення та надання житлових субсидій.

  Таким чином  зроблено важливий крок на шляху до монетизації субсидій. Передбачається, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватись живими грошима, а це означає, що їх отримувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті ощадливого споживання кошти. Це своєю чергою стане додатковим стимулом для енергоефективності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 квітня 2018 р. № 329
  Київ
  Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  2. Установити, що з 1 травня 2018 р. призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

  особи, які відповідають вимогам, визначеним в абзацах другому — четвертому підпункту 3 пункту 6 Положення про порядок призначення житлових субсидій;

  внутрішньо переміщені особи;

  особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

  особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

  особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

  3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022 “Про затвердження Порядку визначення граничного розміру витрат на оплату послуги з управління багатоквартирним будинком, витрат на управління багатоквартирним будинком, виходячи з якого надаються субсидії населенню” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 69, ст. 2068).

  4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям за участю органів місцевого самоврядування забезпечити інформування населення про зміни у порядку надання субсидій.

  5. Ця постанова набирає чинності з 1 травня 2018 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37