• In English
 • Уряд вніс зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів щодо відкритих даних. Прийняття рішення зумовлене розвитком сфери відкритих даних в Україні, зокрема, збільшується кількість обов’язкових до відкриття наборів даних (з 616 до 887). Окрім того, Постанова вносить зміни в Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, а також уточнює та актуалізує низку формулювань.

  Також затверджується Порядок щорічної оцінки стану оприлюднення і оновлення відкритих даних розпорядниками інформації. Він визначає процедуру проведення щорічної зазначеної оцінки міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади та розпорядниками інформації. Така оцінка стане складовою частиною моніторингу стану оприлюднення та оновлення наборів даних на офіційних веб-сайтах державних органів та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 квітня 2019 р. № 409
  Київ
  Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  2. Розпорядникам інформації, визначеним Законом України “Про доступ до публічної інформації”, забезпечити розміщення на офіційних веб-сайтах розпорядчих документів про визначення відповідальних осіб (особи) таких розпорядників, які (яка) відповідають (відповідає) за оприлюднення інформації згідно із зазначеним Законом.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

   Інд. 49