• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 червня 2022 р. № 719
  Київ
  Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо нотаріату та державної реєстрації в умовах воєнного стану

  Відповідно до статей 121 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України щодо нотаріату та державної реєстрації в умовах воєнного стану зміни, що додаються.

  2. Установити, що:

  1) стосовно державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, державних реєстраторів речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, що на день набрання чинності цією постановою мали доступ до єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, не застосовуються вимоги підпункту 106 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 209 “Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану”;

  2) доступ до єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, у зв’язку з набранням чинності цією постановою надається користувачам за їх зверненнями до технічного адміністратора таких реєстрів у порядку, визначеному законодавством.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування.

           Прем’єр-міністр України                                             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29