• In English
 • Уряд вніс зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами, Порядку підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів та Порядку державної акредитації закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та атестації їх спеціалістів.

  Постановою удосконалено механізм державного регулювання процедури видачі бланків свідоцтв, здійснення контролю за їх використанням шляхом запровадження електронного обміну даними. Також документом передбачено передачу повноважень з проведення державної акредитації закладів, що здійснюють підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв, від Головного сервісного центру МВС підрозділам регіонального рівня.

  Прийнятий акт зменшує адміністративний тиск у сфері підготовки водіїв транспортних засобів, спрощує процедуру акредитації закладів, удосконалює процедуру отримання та обміну посвідчення водія.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 квітня 2019 р. № 320
  Київ
  Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  2. Установити, що після набрання чинності цією постановою сертифікати про державну акредитацію, видані після 5 липня 2016 р. закладам, акредитованим Головним сервісним центром Міністерства внутрішніх справ, вважаються безстроковими. Інші строкові сертифікати про державну акредитацію підлягають заміні після проходження закладом акредитації в установленому порядку.

  3. Ця постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування, крім абзацу третього підпункту 10 пункту 1 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з дня  опублікування цієї постанови.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29