• In English
 • Уряд вніс зміни до деяких постанов кабінету Міністрів України.

  Рішення прийнято на виконання положень Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та з метою приведення своїх нормативно-правових актів у відповідність із Законом України від 3 жовтня 2017 р. № 2147-VIII “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів”.

  Постановою Уряду внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2006 р. № 236 “Про затвердження Порядку передачі судом речових доказів, які є об’єктами, що вилучені з цивільного обороту або обмежено оборотоздатні” щодо порядку передачі судом речових доказів, що є об’єктами, які вилучені з цивільного обороту або обмежено обороноздатні, державним експертним установам.

  Також внесено зміни  до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2006 р. № 590 “Про граничні розміри компенсації витрат, пов’язаних з розглядом цивільних та адміністративних справ, і порядок їх компенсації за рахунок держави” щодо визначення граничних розмірів компенсації за судовим рішенням витрат сторін та їхніх представників, що пов’язані з явкою до суду, а також компенсації витрат, пов’язаних з проведенням огляду доказів за їх місцезнаходженням та вчиненням інших дій, необхідних для розгляду справи.

  Крім цього, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 січня 2006 р. № 52 “Про порядок визначення друкованого засобу масової інформації, у якому розміщуються оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме, повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи” щодо виключення положень стосовно затвердження Кабінетом Міністрів України переліку друкованих засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження, у яких розміщуються оголошення про виклик до суду і повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та  інформація про процесуальні документи.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 лютого 2018 р. № 155
  Київ
  Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29