• In English
 • З урахуванням поточного стану банківської системи Уряд змінив вимоги до уповноважених банків, що визначаються на конкурсних засадах для здійснення виплат пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ. Також рекомендовано керівникам державних підприємств, установ, організацій та господарських товариств, у статутних капіталах яких є корпоративні права держави, відкрити рахунки для забезпечення своєї господарської діяльності в уповноважених банках, які визначені за результатами конкурсного відбору.

  Крім того, Уряд встановив єдині підходи щодо визначення банків, в яких розміщуватимуться тимчасово вільні бюджетні кошти місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках; казначейського рахунка та валютних рахунків державного бюджету; отримані за надання платних послуг вищими і професійно-технічними навчальними закладами; власних надходжень державних і комунальних вищих навчальних закладів, наукових установ та закладів культури.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 31 січня 2018 р. № 26
  Київ
  Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  2. Міністерству фінансів забезпечити у тримісячний строк проведення конкурсного відбору уповноважених банків, через які здійснюватиметься виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67