• In English
 • Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо деяких питань оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи її спеціальний статус.

  Зокрема актом внесено зміни до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсними та знищення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, у частині, що стосується виключення вимог, що пред’являються до фотовідбитків для паспорта, установлених застарілим Державним стандартом України (ДСТУ 1303-94 “Фотовідбитки чорно-білі і кольорові. Загальні технічні умови”, затверджений наказом Держстандарту України від 1 березня 1994 року № 44).

  Урядове рішення прийнято з метою розбудови Єдиного державного демографічного реєстру та адаптації законодавства України до міжнародного законодавства та встановлених уніфікованих вимог до відцифрованого образу обличчя особи, що вноситься до Єдиного державного демографічного реєстру та сторінки даних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус з урахуванням рекомендацій IКAO Doc 9303.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 липня 2019 р. № 683
  Київ
  Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України з питань оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності через два місяці з дня її опублікування.


          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29