• In English
 • Уряд вніс зміни до деяких актів Кабінету Міністрів України. Прийняття рішення зумовлене необхідністю внесення змін до деяких пунктів планів заходів (дій) Уряду, що стосується строків їх виконання.

  Прийнятий акт урегульовує строки виконання Плану заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016—2020 роки, Плану заходів щодо реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, Плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік.

  Прийняття рішення забезпечить належне виконання планів заходів (дій) Уряду, створення належного нормативного підґрунтя та умов для подальшого врегулювання питання щодо надання центрам надання адміністративних послуг повноважень із прийняття та видачі документів щодо реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія; подальшої реалізації положень Директиви 2006/126/ЄС і виконання Україною взятих на себе міжнародних зобов’язань.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1109
  Київ
  Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє: 

  Внести до актів Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29