• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо запровадження комплексного підходу до процесу створення і впровадження сучасних інформаційних систем у сферах, віднесених до компетенції Мінфіну та забезпечення ефективного супроводження ІТ-проєктів.

  Зокрема, внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для побудови і забезпечення функціонування Інформаційно-аналітичної платформи електронної верифікації та моніторингу та здійснення інших заходів, пов’язаних з її впровадженням.

  Також внесено зміни до розпорядження щодо деяких питань адміністрування та підтримки функціонування Інформаційно-аналітичної платформи електронної верифікації та моніторингу. А саме державну установу “Відкриті публічні фінанси” визначено уповноваженим суб’єктом, який забезпечує побудову та функціонування Інформаційно-аналітичної платформи електронної верифікації та моніторингу (адміністратором Інформаційно-аналітичної платформи електронної верифікації та моніторингу).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 липня 2019 р. № 666
  Київ
  Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до актів Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  2. Міністерству фінансів протягом трьох місяців з дня набрання чинності цією постановою забезпечити приведення власних нормативно-правових актів у відповідність із цією постановою.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пунктів 1 і 3 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності з 1 січня 2020 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 49