• In English
 • Урядом удосконалено порядок надання окремих видів державних соціальних допомог. Зокрема, внесено зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України. Актом  приведено чинне законодавство в частині соціального захисту осіб з інвалідністю у відповідність до офіційного перекладу Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї та запровадження європейських стандартів у цій сфері.

  Крім того, постанова передбачає спрощення процедури призначення державних допомог для громадян за фактичним місцем проживання шляхом використання інформаційних систем органами соціального захисту населення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 липня 2018 р. № 595
  Київ
  Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  2. Установити, що:

  відомості щодо неотримання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею, державної допомоги сім’ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання (перебування) їх невідоме, за зареєстрованим місцем проживання (місцем фактичного проживання) можуть передаватися в паперовому та електронному вигляді до введення в експлуатацію відповідних технічних та програмних засобів;

  перевірка зазначених відомостей здійснюється з використанням інформаційних систем після введення в експлуатацію відповідних технічних та програмних засобів.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73