• In English
 • Урядом внесені зміни до переліку проектів, які фінансуються у 2018 році за кошти державного фонду регіонального розвитку. До цього переліку додатково включено 329 нових проектів із обсягом фінансування 1,755 млрд. гривень, що були запропоновані Вінницькою, Волинською, Дніпропетровською, Донецькою, Житомирською, Закарпатською, Івано-Франківською, Луганською, Львівською, Миколаївською, Рівненською, Тернопільською, Харківською, Херсонською, Хмельницькою, Черкаською, Чернівецькою, Чернігівською обласними та Київською міською державною адміністраціями.

  Таким чином за інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку розподілено 5,8 млрд. гривень державного фонду регіонального розвитку (96,7% обсягу коштів фонду, передбаченого у цьому році).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 липня 2018 р. № 479-р
  Київ
  Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2018 року

  Внести до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2018 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 травня 2018 р. № 372, зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71