• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, привівши його у відповідність із Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”.

  Постановою передбачено можливість використання залишків коштів за субвенціями з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості та на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за 2017 рік для здійснення відповідних витрат у 2018 році з урахуванням їх цільового призначення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 грудня 2017 р. № 1037
  Київ
  Про внесення змін до пункту 9 Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 96, ст. 3399; 2015 р., № 7, ст. 161), доповнивши пункт 9 абзацами такого змісту:

  “Відповідно до пункту 24 розділу “Прикінцеві положення” Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” залишки коштів на кінець 2017 року як виняток з положень частини дванадцятої статті 23 та частин першої і другої статті 57 Бюджетного кодексу України зберігаються на рахунках загального та спеціального фондів відповідних місцевих бюджетів для здійснення відповідних витрат у 2018 році з урахуванням їх цільового призначення за субвенціями з державного бюджету місцевим бюджетам:

  на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості;

  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67