• In English
 • Урядом змінено порядок розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу.

  У разі, якщо теплогенеруюча організація не використовує для виробництва теплової енергії природний газ, кошти, що надходитимуть як плата за теплову енергію в частині вартості частково купленої теплової енергії, перераховуватимуться не на спеціальні рахунки для подальшого розподілу між теплогенеруючими організаціями і постачальником природного газу, а на поточні рахунки теплогенеруючих організацій.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 лютого 2018 р. № 144
  Київ
  Про внесення змін до Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 р.
  № 217 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 53, ст. 1417; 2016 р., № 2, ст. 84, № 83, ст. 2737; 2017 р., № 59, ст. 1786), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37