• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку ведення реєстру науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт. Зазначений документ приведено у відповідність до законодавства, а саме змінам, внесеним до Податкового кодексу України.

  Нагадаємо, Законом України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році” внесено зміни до підпункту б) пункту 3 підрозділу 2 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України щодо звільнення суб’єктів космічної діяльності від сплати податку на додану вартість за операціями з постачання на митній території України результатів науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, які виконуються для потреб космічної діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 11 квітня 2018 р. № 260
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1259

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. № 1259 “Про затвердження Порядку ведення реєстру науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, які виконуються за рахунок кредитних коштів, залучених під гарантії Кабінету Міністрів України для фінансування ратифікованого Верховною Радою України Договору між Україною та Федеративною Республікою Бразилія про довгострокове співробітництво щодо використання ракети-носія “Циклон-4” на пусковому центрі Алкантара” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 7, ст. 333; 2014 р., № 78, ст. 2241) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21