• In English
 • Уряд змінив Порядок координації одночасного проведення планових перевірок (ревізій) контролюючими органами та органами державного фінансового контролю.

  Так, встановлено щорічне (на заміну квартальному) планування органами ДФС документальних планових перевірок у плані-графіку їх проведення, який оприлюднюється на офіційному веб-сайті Служби до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі перевірки.

  Крім того, у зв’язку з зазначеним змінено порядок погодження органами ДФС та Держадитслужби проведення перевірок одного платника податків у разі планування його перевірок у звітному періоді.

  Таке рішення сприятиме передбачуваності здійснення перевірок суб’єктів господарювання контролюючими органами та стане черговим кроком на шляху до побудови відкритого формату взаємодії між бізнесом та фіскальними органами.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 грудня 2017 р. № 1109
  Київ
  Про внесення змін до Порядку координації одночасного проведення планових перевірок (ревізій) контролюючими органами та органами державного фінансового контролю

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку координації одночасного проведення планових перевірок (ревізій) контролюючими органами та органами державного фінансового контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. № 805 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 87, ст. 3218), такі зміни:

  у пункті 2 слова “щокварталу контролюючими органами та органами державного фінансового контролю” замінити словами “щороку контролюючими органами та щокварталу органами державного фінансового контролю”;

  абзац другий пункту 3 замінити абзацами такого змісту:

  “Проведення органами державного фінансового контролю перевірок, запланованих на I квартал наступного року, погоджується до 20 грудня поточного року з відповідними контролюючими органами.

  Планування органами державного фінансового контролю перевірок на II, III i IV квартали поточного року здійснюється з урахуванням плану-графіка документальних планових перевірок на поточний рік, оприлюдненого на офіційному веб-сайті ДФС.

  Про проведення перевірок, запланованих на II, III i IV квартали поточного року, органи державного фінансового контролю інформують відповідні контролюючі органи до 20 числа останнього місяця попереднього кварталу.”;

  в абзаці першому пункту 5 слова “територіальний орган Міндоходів” замінити словами “контролюючий орган”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67