• In English
 • Уряд вдосконалив механізм визначення додаткових обсягів вуглеводневої сировини, видобутих в результаті виконання діючих інвестиційних проектів (програм, договорів) з видобутку вуглеводневої сировини, якими передбачено нарощування видобутку такої сировини, на ділянках надр (родовищах, покладах), що характеризуються погіршеними гірничо-геологічними умовами (важковидобувні) або виснаженістю в процесі розробки в попередніх періодах.

  Це дозволить вдосконалити розрахунки з визначення додаткових обсягів вуглеводнів для діючих інвестиційних проектів (програм, договорів) з їх видобутку у зв’язку із закінченням періоду розрахунку базових обсягів, які були встановлені раніше відповідно до законодавства.

  Зазначене рішення слугуватиме стимулюючим фактором для нарощування власного видобутку вуглеводнів для родовищ з важковидобувними та виснаженими запасами.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 лютого 2018 р. № 160
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 3 Порядку визначення додаткових обсягів вуглеводневої сировини

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 3 Порядку визначення додаткових обсягів вуглеводневої сировини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2013 р. № 838 “Деякі питання виконання діючих та нових інвестиційних проектів (програм, договорів), якими передбачено нарощування видобутку вуглеводневої сировини” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 91, ст. 3346; 2015 р., № 33, ст. 968), доповнивши його абзацом такого змісту:

  “У разі продовження реалізації діючих інвестиційних проектів  додаткові обсяги видобутої вуглеводневої сировини розраховуються як різниця між фактичними обсягами видобутку вуглеводневої сировини та базовими обсягами останнього року для відповідних ділянок надр (родовищ, покладів) та/або об’єктів ділянок надр, які були встановлені згідно із законодавством відповідним органом виконавчої влади для таких ділянок надр (родовищ, покладів) та/або об’єктів ділянок надр на момент початку реалізації таких інвестиційних проектів.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37