• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 12 грудня 2018 р. № 970-р
  Київ
  Про внесення пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозицію щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб згідно з додатком (для службового користування).

  2. Міністерству культури, іншим органам виконавчої влади, на які буде покладено виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), протягом строку їх дії в разі волевиявлення юридичної особи щодо вчинення правочину, вчинення якого заборонено як обмежувальний захід (санкція), проводити перевірку належності такої юридичної особи до числа юридичних осіб, на яких поширюються зазначені обмежувальні заходи (санкції), а також здійснювати моніторинг стану виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України та його ефективності.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

  4. Винести у місячний строк питання про розгляд пропозиції щодо застосування до юридичних осіб, зазначених у додатку (для службового користування) до цього розпорядження, персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73