• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 травня 2018 р. № 363-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції”, постанови Верховної Ради України від 20 вересня 2016 р. № 1527-VIII “Про Заяву Верховної Ради України “Про невизнання Україною легітимності виборів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання, їх результатів і правових наслідків та, відповідно, складу, повноважень, актів та рішень Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації сьомого скликання” схвалити та внести в місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до:

  1) фізичних осіб згідно з додатком 1 (для службового користування);

  2) юридичних осіб згідно з додатком 2 (для службового користування).

  2. Адміністрації Державної прикордонної служби, Державній міграційній службі разом із Службою безпеки, Національним банком протягом строку дії персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) у разі звернення особи за видачею документа дозвільного характеру, видача якого заборонена як обмежуваний захід (санкція), або волевиявлення особи щодо вчинення правочину, вчинення якого заборонено як обмежувальний захід (санкція), проводити перевірку належності такої особи до числа осіб, на яких поширюються зазначені обмежувальні заходи (санкції). Моніторинг стану виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України та його ефективності покласти на державні органи відповідно до компетенції.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

  4. Винести питання щодо інформування осіб про застосування до них персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), а також щодо оприлюднення списку таких осіб на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71