• In English
 • Уряд вніс пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

  Зокрема, на розгляд Ради національної безпеки і оборони України внесено пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб, залучених до постачання матеріалів, обладнання та послуг заводам оборонно-промислового комплексу Російської Федерації на тимчасово окупованій території України (Автономна Республіка Крим та м. Севастополь).

  Прийняття рішення сприятиме захисту державного суверенітету, територіальної цілісності і демократичного конституційного ладу та інших життєво важливих національних інтересів України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 липня 2019 р. № 582-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести у місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб за переліком згідно з додатками 1 і 2 (для службового користування).

  2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству юстиції, Міністерству фінансів, Державній службі фінансового моніторингу, Державній фіскальній службі разом з Національним банком та іншими державними органами відповідно до компетенції забезпечити виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), моніторинг стану виконання такого рішення і його ефективність. 

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82