• In English
 • Уряд вніс пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

  Зокрема, на розгляд Ради національної безпеки і оборони України внесено пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб, залучених до процесу будівництва магістрального газопроводу “Краснодарський Край — Крим”, незаконного видобутку вуглеводнів на захоплених українських родовищах, в тому числі, родовищах, що знаходяться в межах материкового шельфу України.

  Прийняття рішення сприятиме захисту державного суверенітету, територіальної цілісності і демократичного конституційного ладу та інших життєво важливих національних інтересів України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 липня 2019 р. № 581-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, а також з метою протидії порушенням державного кордону України, спробам легітимізації тимчасової окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести у місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб за переліками згідно з додатками 1 і 2 (для службового користування).

  2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству юстиції, Міністерству екології та природних ресурсів, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Міністерству інфраструктури, Державній службі фінансового моніторингу, Державній фіскальній службі разом із Службою безпеки, Національним банком та іншими державними органами відповідно до компетенції забезпечити виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), проведення моніторингу стану виконання такого рішення та його ефективність.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82