• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 08 вересня 2021 р. № 1071-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, що призвела до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, а також з метою захисту інтересів держави, порушених внаслідок незаконного спорудження і експлуатації залізничної частини транспортного переходу через Керченську протоку, організації пасажирського залізничного сполучення тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя з територією Російської Федерації та незаконного перепланування і реконструкції паркових територій і об’єктів культурної спадщини на території м. Севастополя, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести у триденний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування строком на п’ять років персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних та фізичних осіб за переліком згідно з додатками 1 та 2 (для службового користування).

  2. Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерству економіки, Міністерству закордонних справ, Державній митній службі, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державній міграційній службі, Державній службі геології та надр за участю Національного банку, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки та інших державних органів відповідно до компетенції забезпечити виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), моніторинг стану виконання такого рішення та його ефективність.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Канади та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

           Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 82