• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2018 р. № 1041-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести в місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб за переліком згідно з додатками 1 і 2 (для службового користування).

  2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству юстиції, Міністерству екології та природних ресурсів, Державній службі фінансового моніторингу, Державній фіскальній службі разом із Службою безпеки, Національним банком та іншими державними органами, на яких буде покладено виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування санкцій, відповідно до компетенції протягом строку дії санкцій забезпечити виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування санкцій, моніторинг стану виконання такого рішення Ради національної безпеки і оборони України та його ефективності.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82