• In English
 • Уряд вніс пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

  Пропозиції стосуються щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб, залучених до постачання матеріалів, обладнання та послуг заводам оборонно-промислового комплексу Російської Федерації  на тимчасово окупованій території України (Автономної Республіки Крим та м. Севастополя). Це сприятиме захисту державного суверенітету, територіальної цілісності і демократичного конституційного ладу та інших життєво важливих національних інтересів України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2018 р. № 1025-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести у місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб за переліком згідно з додатком (для службового користування).

  2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі,  Міністерству юстиції, Міністерству екології та природних ресурсів, Державній службі фінансового моніторингу, Державній фіскальній службі разом з Національним банком та Службою безпеки та іншим державним органам відповідно до компетенції забезпечити виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) та моніторинг стану виконання такого рішення та його ефективність.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82