• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 серпня 2018 р. № 648-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. З метою захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності Російської Федерації, а також запобігання порушенню та відновлення порушених прав, свобод та законних інтересів громадян України на тимчасово окупованій території України та у зв’язку з діями іноземних юридичних осіб, які призводять до експропріації чи обмеження права власності, завдання майнових втрат, створення перешкод для сталого економічного розвитку, повноцінного здійснення громадянами України належних їм прав і свобод, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (далі — санкції) до юридичних осіб за переліком згідно з додатками (для службового користування).

  2. Виконання рішення Ради національної безпеки та оборони України про застосування санкцій, моніторинг стану виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України покласти на Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Національний банк України та Державну службу фінансового моніторингу відповідно до компетенції.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України  про застосування санкцій поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних санкцій.

  4. У місячний строк винести питання застосування санкцій на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82