• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2018 р. № 1039-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. З метою захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності Російської Федерації, а також запобігання порушенню та відновлення порушених прав, свобод та законних інтересів громадян України на тимчасово окупованій території України та у зв’язку з діями іноземних юридичних осіб, які призводять до експропріації чи обмеження права власності, завдання майнових втрат, створення перешкод для сталого економічного розвитку, повноцінного здійснення громадянами України належних їм прав і свобод, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести у місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (далі — санкції) до фізичних осіб за переліком згідно з додатком (для службового користування).

  2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству юстиції, Міністерству закордонних справ, Фонду державного майна, Державній службі фінансового моніторингу, Державній фіскальній службі, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державній міграційній службі разом із Службою безпеки, Національним банком та іншими державними органами, на яких буде покладено виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування санкцій, відповідно до компетенції забезпечити протягом строку дії санкцій виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування санкцій, моніторинг стану виконання такого рішення Ради національної безпеки і оборони України та його ефективність.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування санкцій поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних санкцій.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82