• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 вересня 2018 р. № 666-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з діями юридичних осіб Російської Федерації, що регулярно поширюють видавничу продукцію антиукраїнського змісту, та з метою захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, її економічної самостійності, прав, свобод та законних інтересів громадян України, суспільства та держави відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб за переліком згідно з додатком (для службового користування).

  2. Державному комітетові телебачення і радіомовлення, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Державній фіскальній службі за участю Служби безпеки здійснювати виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) протягом строку їх дії у разі звернення юридичної особи за видачею документа дозвільного характеру, видача якого заборонена як обмежувальний захід (санкція), або волевиявлення юридичної особи щодо вчинення правочину, вчинення якого заборонено як обмежувальний захід (санкція), проводити перевірку належності такої особи до числа юридичних осіб, на яких поширюються зазначені обмежувальні заходи (санкції), а також моніторинг стану виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України та його ефективності.

  3. Винести в місячний строк питання про розгляд пропозицій щодо застосування до юридичних осіб, зазначених у додатку, персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

  4. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73