• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2018 р. № 1036-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, а також з метою запобігання і нейтралізації реальних та потенційних загроз національним інтересам у соціально-економічній та екологічній сферах та захисту прав громадян на екологічне безпечне навколишнє природне середовище відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести в місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб за переліком згідно з додатком (для службового користування).

  2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству екології та природних ресурсів, Міністерству юстиції, Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру, Державній службі фінансового моніторингу, Державній фіскальній службі разом із Службою безпеки, Національним банком та іншими державними органами відповідно до компетенції забезпечити виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) та моніторинг стану виконання такого рішення та його ефективність.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82