• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2018 р. № 1037-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, а також з метою захисту інтересів держави, порушених внаслідок проведення представниками іноземних держав незаконних археологічних робіт на території тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести в місячний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкції) (далі — санкції) до фізичних осіб за переліком згідно з додатком (для службового користування).

  2. Міністерству закордонних справ, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству юстиції, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державній міграційній службі, Державній службі фінансового моніторингу, Державній фіскальній службі разом із Службою безпеки, Національним банком та іншими державними органами відповідно до компетенції забезпечити виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування санкцій та моніторинг стану виконання такого рішення та його ефективність.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування санкцій невідкладно поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних санкцій.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82