• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 25 жовтня 2021 р. № 1296-р
  Київ
  Про внесення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

  1. У зв’язку з наявністю реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, а також з метою протидії особам, які створюють перешкоди для сталого економічного розвитку, повноцінного здійснення громадянами України належних їм прав і свобод, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” схвалити та внести в одноденний строк на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичної особи згідно з додатком.

  2. Міністерству економіки, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству закордонних справ, Фонду державного майна за участю Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національного банку та інших державних органів після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) забезпечити його виконання, проведення моніторингу стану виконання та його ефективності.

  3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав, крім Російської Федерації, з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

  Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 25