• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 липня 2023 р. № 735
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 5 Порядку фінансового забезпечення діяльності військових адміністрацій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 5 Порядку фінансового забезпечення діяльності військових адміністрацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 р. № 397 (Офіційний вісник України, 2022 р., № 29, ст. 1575, № 34, ст. 1857), виклавши його в такій редакції:

  “5. Структуру і штатний розпис обласних, Київської міської військових адміністрацій, а також районних військових адміністрацій та військових адміністрацій населених пунктів, розташованих в областях, у яких не утворені обласні військові адміністрації, затверджує Головнокомандувач Збройних Сил за поданням начальника відповідної військової адміністрації.

  Кошториси і плани асигнувань військових адміністрацій, зазначених в абзаці першому цього пункту, затверджує начальник відповідної військової адміністрації.

  Структуру, штатний розпис, кошториси і плани асигнувань районних військових адміністрацій та військових адміністрацій населених пунктів, розташованих в областях, у яких утворені обласні військові адміністрації, затверджує начальник відповідної обласної військової адміністрації.

  Кошториси і плани асигнувань військових адміністрацій, зазначених в абзаці третьому цього пункту, погоджуються з фінансовим структурним підрозділом відповідної обласної військової адміністрації.”.

          Прем’єр-міністр України                                            Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 71