• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 09 квітня 2024 р. № 404
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 4 додатка до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 4 додатка до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812 (Офіційний вісник України, 2022 р., № 59, ст. 3559; 2023 р., № 82, ст. 4710), виклавши абзац четвертий в такій редакції:

  “k1 — коригуючий коефіцієнт, що враховує вартість грошей у часі за обліковою ставкою Національного банку, діючою на день розрахунку коригуючого коефіцієнта, та середнім очікуванням прострочення оплати виробників теплової енергії на рівні 80 календарних днів, за лінійними розрахунками;”.


       Прем’єр-міністр України                 Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37