• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 травня 2024 р. № 533
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 1 Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. На часткову зміну абзацу першого пункту 1 Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. № 138 (Офіційний вісник України, 2011 p., № 14, ст. 576), установити, що частина чистого прибутку (доходу), що відраховується до державного бюджету за відповідний період державними унітарними підприємствами, щодо яких акціонерне товариство “Українська оборонна промисловість” здійснює повноваження уповноваженого суб’єкта управління об’єктами державної власності, та державними унітарними підприємствами, які належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, визначається у розмірі 30 відсотків за умови, що такі підприємства задіяні у розробленні, виробництві та ремонті озброєння, військової і спеціальної техніки та їх складових і є виконавцями державного оборонного замовлення та/або державних контрактів (договорів) з оборонних закупівель у відповідний період.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 р. № 933 “Про внесення зміни до пункту 1 Порядку відрахування до державного бюджету частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 100, ст. 3251).


            Прем’єр-міністр України                                  Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21