• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 квітня 2023 р. № 343
  Київ
  Про внесення зміни до Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2023 році

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2023 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 р. № 1464 “Деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2023 році” (Офіційний вісник України, 2023 р., № 4, ст. 307), зміну, що додається.

  2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям (військовим адміністраціям) подати протягом п’яти робочих днів з дати набрання чинності цією постановою Національній службі здоров’я інформацію про заклади охорони здоров’я комунальної форми власності, визначені для надання медичних послуг за пакетом медичних послуг “Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки”, із зазначенням середньомісячної кількості медичних оглядів щодо визначення ступеня придатності до військової служби, організованих територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки починаючи з моменту введення воєнного стану в Україні.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та діє до дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні, але не пізніше ніж до 31 грудня 2023 року.

  Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

   Інд. 73