Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 травня 2002 р. № 247 “Про затвердження Концепції легалізації програмного забезпечення та боротьби з нелегальним його використанням” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 20, ст. 989; 2018 р., № 1, ст. 14) зміни, що додаються.
2. Установити, що:
реєстр виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення припиняється з дня набрання чинності цією постановою;
рішення про внесення відомостей і свідоцтва про внесення відомостей до реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення втрачають чинність з дати припинення зазначеного реєстру.
3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України за переліком згідно з додатком.
4. Міністерству економіки:
забезпечити зберігання реєстрових даних, реєстрової інформації реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення після припинення реєстру та документів, зокрема електронних документів, в яких вони містяться, відповідно до вимог законодавства у сфері архівної справи та діловодства;
інформувати громадськість і правоволодільців про припинення реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення, а також про втрату чинності відповідних рішень про внесення відомостей і свідоцтв про внесення відомостей до зазначеного реєстру протягом 30 днів з дати набрання чинності цією постановою шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті.
Прем’єр-міністр України Д. ШМИГАЛЬ
Інд. 49