• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 червня 2024 р. № 694
  Київ
  Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 126

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  На часткову зміну пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 126 “Про призначення уповноважених Кабінету Міністрів України з питань співробітництва на прикордонних водах та їх заступників” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 24, ст. 672; 2019 р., № 49, ст. 1662; 2022 р., № 84, ст. 5195) призначити:

  Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах, Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах та Уповноваженим Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах Янчука Михайла Олександровича — Голову Державного агентства водних ресурсів, увільнивши від цих обов’язків Кузьменкова Олексія Олександровича;

  заступником Уповноваженого Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах та заступником Уповноваженого Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод Рошка Олександра Ярославовича — заступника начальника Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, увільнивши від цих обов’язків Кавулю Андрія Васильовича.


            Прем’єр-міністр України                                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75