• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 лютого 2023 р. № 110
  Київ
  Про внесення змін до пункту 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на виготовлення бланків посвідчень і нагрудних знаків для ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни до пункту 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на виготовлення бланків посвідчень і нагрудних знаків для ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 245 (Офіційний вісник України, 2021 р., № 26, ст. 1278; 2022 р., № 43, ст. 2330), виклавши його в такій редакції:

  “1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 1501040 “Заходи із психологічної допомоги, соціальної, професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, розвитку спорту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, виготовлення для них бланків посвідчень та нагрудних знаків” (далі — бюджетні кошти), на виготовлення бланків посвідчень та нагрудних знаків.”.

           Прем’єр-міністр України                                                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73