• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 червня 2023 р. № 636
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Електронне урядування”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Електронне урядування”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2012 р. № 236 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 23, ст. 881; 2015 р., № 64, ст. 2128; 2019 р., № 21, ст. 723) такі зміни:

  абзац восьмий пункту 3 викласти в такій редакції:

  “- Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у тому числі забезпечення можливості формування засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг електронних відображень інформації, що міститься в документах, а також надання електронних послуг, зокрема тих, надання яких з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг передбачено нормативно-правовими актами;”;

  в абзаці четвертому пункту 4 слова “єдиного державного веб-порталу електронних послуг” та “Положення про Єдиний державний веб-портал електронних послуг” замінити відповідно словами “Єдиного державного вебпорталу електронних послуг” та “Положення про Єдиний державний вебпортал електронних послуг”.

  Прем’єр-міністр України                                 Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49