• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 березня 2023 р. № 232
  Київ
  Про внесення змін до Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2023 році

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2023 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 р. № 1464 “Деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2023 році” (Офіційний вісник України, 2023 р., № 4, ст. 307), зміни, що додаються.

  2. Міністерству охорони здоров’я разом з Національною службою здоров’я і Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними військовими адміністраціями провести аналіз діяльності надавачів медичних послуг за пакетом “Забезпечення збереження кадрового потенціалу для надання медичної допомоги населенню, яке перебуває на тимчасово окупованій території”, організації ними медичної допомоги населенню, зокрема здійснити верифікацію інформації про працівників, які працюють за фактичною адресою надання медичних послуг такими надавачами, та ефективності здійснення оплати за зазначеним пакетом медичних послуг.

  Міністерству охорони здоров’я до 1 травня 2023 р. поінформувати Кабінет Міністрів України та Міністерство фінансів про результати аналізу, подати в разі потреби пропозиції щодо внесення змін до Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2023 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2022 р. № 1464.

  3. Національній службі здоров’я забезпечити до 1 червня 2023 р. актуалізацію адрес місць надання медичних послуг, зазначених у договорах про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з надавачами медичних послуг, що надають первинну медичну допомогу.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 березня 2023 року.

           Прем’єр-міністр України                                                    Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73