• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 грудня 2023 р. № 1271
  Київ
  Про внесення змін до Порядку реалізації експериментального проекту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам України, які перебувають за межами України, оформлення, обміну іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають в Україні, посвідки на постійне проживання під час їх перебування за межами України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку реалізації експериментального проекту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам України, які перебувають за межами України, оформлення, обміну іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають в Україні, посвідки на постійне проживання під час їх перебування за межами України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 червня 2022 р. № 678 (Офіційний вісник України, 2022 р., № 49, ст. 2774; 2023 р., № 82, ст. 4711), зміни, що додаються.

  2. Установити, що в разі звернення громадян України до закордонної дипломатичної установи України для оформлення посвідчення особи на повернення в Україну згідно з Порядком оформлення та видачі посвідчення особи на повернення в Україну, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 р. № 285 “Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення та видачі посвідчення особи на повернення в Україну” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 38, ст. 1192), у зв’язку з необхідністю в’їзду на територію України для отримання оформленого паспорта громадянина України:

  ідентифікація громадян здійснюється на підставі даних, отриманих із Єдиного державного демографічного реєстру;

  оформлення та видача посвідчення особи на повернення в Україну здійснюються протягом одного робочого дня, але не більш як п’ять робочих днів із дня звернення до закордонної дипломатичної установи України.

  3. Ця постанова набирає чинності через 10 днів з дня її опублікування.


               Прем’єр-міністр України                Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 29